Δραστηριότητες της χορωδίας του σχολείου μας

Η χορωδία του σχολείου μας υπό την μουσική συνοδεία της κας Έφης Βετουλάκη τραγούδησαν  στις 10/12/2022 παραδοσιακά κάλαντα στο bazzar του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων.

Στις 18/12/2022 η χορωδία του σχολείου μας τραγούδησε παραδοσιακά κάλαντα στο Δημαρχείο Θεσσαλονίκης για την εκδήλωση του φιλανθρωπικου οργανισμού “Αρωγή”

Στις 20/12/2022 η χορωδία του σχολείου μας μαζί με την νεανική χορωδία του Συλλόγου Ανθοκήπων, συμμετείχε στην κεντρική Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση των μουσικών Συνόλων του Δήμου Παύλου Μελά. Διεύθυνση χορωδίας Έφη Βετουλάκη, αφήγηση: Γεωργία Πραβήτα, Πιάνο: Σάκης Δερμιτζάκης.  Διοργάνωση Τμήμα Πολιτισμού Παύλου Μελά.